Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Služby - Ubytovací - pohostinské

Informace o prodejci

Vladislava Srbová


Tel.: 721589838
Zaslat zprávu prodejci

Základní informace

Typ inzerátu:
Nabídka
Kraj:
Jihočeský
Okres:
České Budějovice
Cena:
890 Kč
Stáří inzerátu:
22 dnů
Zobrazeno:
7x

Text inzerátu

Ubytování České Budějovice za nejlepší dostupné ceny najdete v klidné a tiché části města, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levný penzion České Budějovice je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD se nachází v těsné blízkosti ubytování.

Penzion České Budějovice nabízí kromě levného ubytování také vynikající ubytovací služby v útulném prostředí s pozorným a příjemným personálem. Ubytování patří mezi oblíbené levné hotely a penziony v Českých Budějovicích.

Pokud levný penzion v Českých Budějovicích navštívíte, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové lůžkové uspořádání, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Všechny pokoje ubytování České Budějovice jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Levné ubytování v Českých Budějovicích vám zpříjemní vlastní uzavřené a monitorované parkoviště a restaurace, kde jsou podávány výborné snídaně.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební či pracovní cestu a pro všechny, kteří hledají na Jihu Čech levné hotely, penziony nebo ubytovny.

Penzion Vám také doporučuje jízdu na kolech po okolí Českých Budějovic překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Naše ubytování na jednu nebo více nocí v Českých Budějovicích má ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, kde se nachází celá řada hradů a zámků, které je možné v rámci pobytu v době dovolené navštívit.



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace