Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Cestování - Hotely - penziony

Informace o prodejci

Jaroslav Srba


Tel.: 721589838
Zaslat zprávu prodejci

Základní informace

Typ inzerátu:
Nabídka
Cena:
890 Kč
Kraj:
Jihočeský
Okres:
České Budějovice
Stáří inzerátu:
21 dnů
Zobrazeno:
8x

Text inzerátu

Penzion Minor nabízí kromě levného ubytování také chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů a je mezi levnými hotely a penziony v Českých Budějovicích velice oblíben.

Krátkodobé ubytování České Budějovice na jednu či více nocí je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi a služební cesty.

Dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny lze využít pro pracovní skupiny.

Nabízíme kvalitní ubytování jako levný hotel České Budějovice nedaleko centra města, výstaviště a koleje vysoké školy VŠTE.

Levný penzion Minor České Budějovice vám nabízí nejlepší ubytování a možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Hotely a penziony v Českých Budějovicích vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Penzion Minor se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Levné ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění Vašich představ o příjemném ubytování v Českých Budějovicích.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace