Hotýlek Hotel Minor České Budějovice

Cestování - Hotely - penzionyInformace o prodejci

Hotýlek hotel Minor České Budějovice www.hotelminor.cz


Tel.: 387314949
Zaslat zprávu prodejci

Základní informace

Typ inzerátu:
Nabídka
Cena:
400 Kč
Kraj:
Jihočeský
Okres:
České Budějovice
Stáří inzerátu:
17 dnů
Zobrazeno:
807x

Text inzerátu

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice.
Hotýlek Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou.
Ubytování České Budějovice levně, hotýlek Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch.
Hotýlek Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky.
Hotýlek Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotýlku Hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře.
Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí za různými historickými a kulturními pamětihodnostmi.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace